מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

המרכז הישראלי לפרקטים לפי וי סי ולשטיחים מקיר לקיר

 

רק אצלנו ת7756826 mמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות, החל מ- 35

₪ למטר.

מבצע מדהים לקראת סתיו חורף  2018 פרקט איכותי 8 מ"מ + ספוג + פאנל רק ב- 55 ₪ למטר. אז לפני שאתה מחליט לקנות, צור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר המשתלמת והזולה ביותר עבורך, רק אצלנו במרכז הפרקטים תקבלו אחריות מלאה על ההתקנה.

דשא סינטטי

דשא סינטטי הינו גם איכותי לסביבה, וכיום יותר ויותר מדשאות ציבוריות, וגנים, גני ילדים, בתי ספר,
ואצטדיונים, אצטדיון לוז'ניקי בעיר מוסקבה, הוא הגדול באצטדיוני הספורט שברוסיה בשל האקלים הקר במוסקבה, הותקן באצטדיון משטח דשא סינתטי, כתחליף למשטח דשא טבעי אשר לא עמיד בתנאי מזג האוויר קרים במיוחד.
 
עיצוב הבית שלנו מתחלק לכמה לשני חלקים עיצוב טבעי, ועיצוב מלאכותי בתחום הנוי והעיצוב הטבעי אנו משתמשים בעציצים המפוזרים בבית ובפרחים בשבתות וחגים כמו כן בעיצוב המלאכותי אנו משתמשים בפרחי פלסטיק, וכל מיני צמחי פלסטיק לעיצוב השולחן או באגרטלים גדולים בסלון.
בחצר הבית העיצוב המלאכותי תופס יותר ויותר מקום וכן נכנס הדשא הסינטטי אשר גורם לגינה להראות מרשימה.
 
עיצוב גינת הנוי שלנו תמיד לוקחת חלק גדול מזמננו, וכן משאבים יקרים כמו מים, חשמל, ושעות עבודה.
לכן צריך לחשוב על פתרון יפה, מהיר, וחסכוני, נשמע לא אמיתי נכון אבל דשא סינתטי זה הפתרון
דשא סינטטי אינו מצריך טיפול על בסיס קבוע, ונשאר באותה האיכות לאורך זמן, דשא סינטטי לעומת דשא טבעי אינו מצריך טיפול, נשאר ירוק בכל ימות השנה ותמיד מבריק.
 
ישנם כמה סוגי דשא סינטטי, הדשא הסינטטי הקלאסי בעל סיב פציל (סיב רחב הנפתח להרבה סיבים קטנים) דשא סינטטי זול ואיכותי, ישנו גם דשא סינטטי סופר אלטורו נקרא על שם הדשא האורגני ונראה בדיוק כמוהו, זהו אחד הדשאים היפים והמיוחדים הקיימים בשוק, וכן גם דשא סינטטי  בעל טכנולוגיית הסיב הכפול אשר מעניק לו יתרונות רבים ובלעדיים על פני דשאים אחרים.
 
 
 
 
 
                                     d3d4d6d12
 
 
 
syntetic2 syntetic3 syntetic4 syntetic5
 
 
 
syntetic6 syntetic7 syntetic8 syntetic1

איפה אפשר למצוא פי וי סי לריצוף

sharonישנם מספר עסקים באזור תל אביב בהם ניתן למצוא פי וי סי לריצוף אך האם נוכל למצוא בהם מלאי מספיק גדול כך שנוכל במקום לקבל את כל הכמות הנחוצה? שנית האם המחיר הוגן? שלישית האם האיכות טובה? ולא פחות חשוב מי יתקין את ה פי וי סי? האם יש צוות מיומן?

בפתיח העלינו את רוב השאלות העקרוניות והחשובות בתהליך של קבלת החלטה לריצוף בפי וי סי ואם מצאנו את תשובה טובה לשאלות אלו הרי שיש לנו שילוב מנצח.