מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

המרכז הישראלי לפרקטים לפי וי סי ולשטיחים מקיר לקיר

 

רק אצלנו ת7756826 mמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות, החל מ- 35

₪ למטר.

מבצע מדהים לקראת סתיו חורף  2018 פרקט איכותי 8 מ"מ + ספוג + פאנל רק ב- 55 ₪ למטר. אז לפני שאתה מחליט לקנות, צור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר המשתלמת והזולה ביותר עבורך, רק אצלנו במרכז הפרקטים תקבלו אחריות מלאה על ההתקנה.

טפטים

 תתקלו בבעיות קשות. אך בכל מקרה אנו ממליצים על הדבקת טפטים על ידי בעל מקצוע מיומן .הבחירה בטפט חייבת להיות בהתאמה לחדר אותו אנו מעצבים, ישנם שיאהבו את מראה הטפט השקט, עם דוגמה עדינה שחוזרת על עצמה, ומעניקה רוגע ושלווה, במקרים אלו כדאי לבחור בצבעים בז', לבן וקרם. אחרים יאהבו את הטפט עם הציור או העיצוב של ציור שימלא את כל החלל, במסדרונות צרים כדאי לבחור טפט בהיר אחרת המסדרון יראה צר יותר, וחשוך יותר, בחדרי ילדים יש להיוועץ עם הילדים, לעיתים תגלו שהטעם שלהם די קולע, ומעבר לכך זה חדרם ויש להם את הזכות המלאה לבחור לעצמם את העיצוב. בחדרי ילדים לרוב הצבעוניות חוגגת, ולכן יש לבחור טפטים ציבעוניים, אך יחד עם זאת יש לבחור טפטים שניתן לנקות אותם, בחדר השינה של ההורים ניתן לשלב טפטים שקטים יותר בהתאם לצבעים השולטים בחדר. אם אינכם בטוחים בצבע הטפט או בדגם בקשו דוגמה, ונסו להציבה על הקיר בבית ונסו לדמיין איך יראה כל הקיר עם אותה דוגמה.

כאן ישנם כמה סוגי טפטים ממבחר רב מאוד של טפטים אנו עוסקים במכירה של טפטים כבר למעלה מ 40 שנה אצלנו ניתן להזמין כל סוג של טפט במחירים אטרקטיביים  ובדגמים וסוגים שונים ניתן לקבל גם יעוץ מקצועי והכוונה לגבי התקנה ואופן הטיפול בכל הנוגע לטפטים בבית.

איפה אפשר למצוא פי וי סי לריצוף

sharonישנם מספר עסקים באזור תל אביב בהם ניתן למצוא פי וי סי לריצוף אך האם נוכל למצוא בהם מלאי מספיק גדול כך שנוכל במקום לקבל את כל הכמות הנחוצה? שנית האם המחיר הוגן? שלישית האם האיכות טובה? ולא פחות חשוב מי יתקין את ה פי וי סי? האם יש צוות מיומן?

בפתיח העלינו את רוב השאלות העקרוניות והחשובות בתהליך של קבלת החלטה לריצוף בפי וי סי ואם מצאנו את תשובה טובה לשאלות אלו הרי שיש לנו שילוב מנצח.