מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

פוליוויניל כלוריד Polyvinyl chloride - פיויסי PVC

פוליוויניל כלורידPolyvinyl chloride    -  פיויסי   או הקיצור באנגלית PVC

ה – פיויסי הינו פולימר שהתגלה במקרה כאשר הפולימר ויניל כלוריד נחשף לאור השמש   והפך למוצק, אך המומר התפורר ולא ניתן היה להשתמש בו, לאחר מספר שנים  נוספו לחומר המקורי מספר חומרים שהגמישו את החומר וכך נוצרהפיויסי של ימנו.

הפיויסי נפוץ מאוד במגוון תחומים בבנייה ובתעשייה,

אחד השימושים בשל הפיויסי בתעשייה ובמשקי הבית הוא ריצוף פיויסי, - פיויסי מעניק משטח אחיד, חלק, חזק ועמיד, ועל כן מפעלים רבים ומבני ציבור מחפים את הרצפה בפיויסי, החיפו עמיד בפני שחיקה וניתן לטפל בו כך שיראה בצורה מיטבית בטיפול פשוט וזריז של שטיפה עם חומר סילקוני שמבריק אותו ויוצר שכבה אטומה שמגנה עליו.

הטרנד של פיויסי חוזר לעצוב בתים וניתן למצוא שטיחי פיויסי בכל גודל למקלחות ולמטבחים, ואף לחצרות ישנם שטיחוני פיויסי עמידים לתנאי חוץ.

יצרני פיויסי מודעים למגוון החיפויים האפשריים החל ממבני ציבור ועד למבני תעשייה ולכן  יש נטייה לעיצובים חדשניים יחד עם שיפור השחיקה והעמידות של החומר.

הטרנד מרוד פופולארי בשנים באחרונות ורשתות של עיצוב הבית מרשות לעצמן להציג מגוון רחב מאוד של מידות ואיכויות, גם אנחנו מחזיקים מלאי גדול של איכויות ועיצובים לפי הצורך, אנו מבצעים התקנות מקצועיות הכוללות הדבקת משטחי פי וי סי כולל כל ההכנות הנדרשות עד לגימור מושלם.