מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

פי וי סי PVC

(PVC) בכל מיני צבעים וסוגים , וניתן להתאימו לכל דגם, סוג ,וצבע שרוצים .
על מנת לשמר את רצפת ה פי וי סי (PVC) מומלץ לטאטא את המשטח באופן קבוע ולעיתים לשטוף אותו קלות.
יש לעשות פוליש ווקס ידני רגיל מדי 6 חודשים עד שנה, על פי רמת השימוש בשטח. שכבת הווקס יוצרת
שכבת מגן ומ גינה על יריעת הפי. וי. סי.
בתעשיית הפי וי סי ניתן להבחין במספר סוגי פי וי סי בעוביים שונים ובאיכות שונה, שימו לב כי כל חומר מותאם למעשה לשימוש בו, ישנו פי וי סי תעשייתי שעמיד לחומרים כימיים ולאש ועד לפי וי סי דק מאוד ופשוט ומחירו בהתאם - שימו לב ששחיקתו של האחרון רבה מאוד ולכן לא מומלץ גם אם הוא מיועד לבית וגרוע מכך למשרד בו השחיקה גבוהה.
ה- פי וי סי מגיע במידות שונות והכל בהתאמה למשטח אותו רוצים לחפות בפי וי סי, הוא מגיע בצורת אריכים מצויירים או חלקים בדיוק כמו ריצוף, ובגדלים ועוביים שונים, וכן ברצועות אורך ברחבים שונים.
 
התקנת פי וי סי
 
להתקנת פי וי סי נדרת מומחיות לא קטנה, וכמובן ציוד מתאים, יש לבצע הכנה של המשטח, המשטח חייב להיות נקי מאבק וממים וכן מחומרים שומניים, כל אלא יפגמו קשות בהדבקת הפי וי סי לפני הרצפה, לאחר ההדבקה יש לחבר את הרצועות בחום אחד לשני, רוב הפגמים בהתקנת והדבקת פי וי סי נובעים מהדבקה לקוייה או מחיבור רשלני שגורמים עם הזמן לחדירת מים מתחת למשטח ויכולים להוות כשל בטיחותי.
 
אחזקה שוטפת
 
בשוק ישנם מספר חומרי סיליקון למריחה על משטח הפי וי סי, חומרים אלו דוחים מים וגורמים לפי וי סי להבריק בדיוק כמו פוליש לרצפותף התוצאה יפה מאוד ומחזיקה בערך שנה גם באזורים בעלי שחיקה גבוהה, לפני מריחת החומר יש לנקות היטב את משטח הפי וי סי, למנוע דריכה לפחות יום אחד או לפי הוראות היצרן.