מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

פרקטים בראשון לציון

פרקטים בראשון לציון

 

שרון פרקטים מתמחה בהתקנת פרקטים בראשון לציון, מאות דירות באזורי בנייה חדשה ובאזורים אחרים חולקים את הפרקטים של שרון פרקטים, הגישה האישית והתאמת הצורך ללקוח הם חלק מהשרות של שרון.

 

באזורי החוף פרקט הוא פתרון מושלם לית חמים ונעים, האווירה והמגע המלטף של העץ מעניקים לבית רוגע ושלווה, בחורף ובקיץ.

 

ישנו מבחר גדול פרקטים כפי שתוכלו להתרשם מגלריית הפרקטים באתר, אין ספור טקסטורות של פרקטים ומספר רב של צבעים החל מצבע לבן ועד  עד לגוונים כהים של חום ושחור.

 

התקנת פרקט דורשת מיומנות ודיוק, פרקט שלא הותקן נכון יתבלה עם השנים ויווצרו רווחים בין חיבוריו, ולכן נדרשת מיומנות גבוהה וניסיון רב בהתקנה מקצועית ואיכותית. ואולי טיפ קטן לכל מי שעדיין לא הבין את המושג מקצועיות, לכל פרקט או לרוב הפרקטים ישנה טקסטורה, ובהלך ההתקנה יש לשמור על רצף נכון הן בכיוון והן בצורה של הטקסטורה, כך שהפרקט יראה במקשה אחת ולא ככתמי לוחות שהחיבור ביניהם אינו אחיד, אחידות זה שם המשחק וככל שהמשטח יראה אחיד ולא יראו את החיבורים כך ההתקנה מקצועית יותר.

 

בראשון לציון הותקנו על ידי שרון פרקטים אלפי מטרים רבועים של פרקטים בעיקר בחדרי שינה וחדרי ארונות, התחושה נעימה יותר כאשר בחדר השינה של ההורים או של הילדים יש משטח פרקט, בעל צבעים חמים עם מגע רך לכף הרגל, אגב ניתן לרכך מאוד את מדרך המגע של הרגל עם הפרקט אם נוסיף שכבה של ספוג מתחת לפרקט,

 

לא לשכוח להניח סף מאיכות טובה ומודבק טוב בקצה הפרקט היכן שהוא מתחבר עם בריצוף – על סף הדלת ואם יש צורך אז לנסר מעט את הדל כך שלא תתחכך עם הפרקט, וכמובן לסיום סיומת לעדן את הפנלים בפנל משלים או בצבע ניגודי, גם זה הולך הכל לפי הטעם האישי.

 

יש להימנע ככל האפשר ממגע של מים עם הפרקט, ניתן לעבור על הפרקט עם מטלית לחה אך אין לשפוך עליו מים. מים לאורך זמן יזיקו לפרקט, ואם כבר אז טיפ נוסף, התקנתם פרקט קנו עוד 2 מטר עודף, שיהיה אם יש בעתיד לבצע תיקון לא תאלצו לחפש את סוג הפרקט בכל הארץ אלא יהיה לכם תמיד חומר גלם זמין לתיקון