מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

שטיחים מקיר לקיר


נהוג להתקין שטיחים מקיר לקיר בעיקר במסדרונות של בתי מלון על מנת למנוע רעשים של אורחים השוהים במסדרון, וכן בחדרי המלון בכדי ליצור אווירה ביתית חמה ומפנקת.
השטיחים של שרון פרקטים באים במגוון גדול של צבעים וטקסטורות, ניצן לשלב ציורים, איורים וטקסטורות מגוונות, גם כאן בהחלט כמו בהתקנת פרקט ניתן לשלב מתחת לשטיח ספוג, את הספוג ניתן לבחור ממבחר גדול מאוד של קושי ועובי בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לנוחות המתקבלת מהתוצאות.
שטיחים מקיר לקיר יש להתקין באופן מקצועי ולהתאים את החיבורים בין הרצועות לקבלת משטח אחיד גם כאשר מופיעה טקסטורה על השטיח, יש ליצור רצף כך שהמראה יראה אחיד, יש לסיים עם קנט מתאים מסביב לחדר וקנט אלומיניום או דמוי עץ בקצה המתחבר לריצוף על סף הדלת.
אין ספק שהתוצאה מדהימה ומרגשת, השטיח ישרת אתכם שנים אם תתחזקו אותו נכון, יש לבקש טיפים לתחזוקה מהמתקין, איזה חומרים הם החומרים המקצועיים לניקוי השטיח, וממה להימנע על מנת לא להזיק לשטיח, כדאי לרכוש עוד כמה מטרים עודפים של השטיח אם תרצו בעתיד לתקן חלקים שנפגמו, אם כי צעד זה לא מומלץ בהתקנות של שטחים קטנים מכיוון שעם הזמן השטיח משנה גוון ודוהה ואז כדאי להחליף את כל השטיח והחלפת חלק משטיח יראה מיד.
יש להימנע מהתקנת שטיחים בהירים בעיקר במקומות בהם יש תנועה רבה, במקומות אלו יש להרכיב שטיח מקיר לקיר בצבעים כהים ועם עמידות גבוהה לדריכה, שטיחים מקיר לקיר בצבעים בהירים יתאימו יותר לחדרי שינה של הורים בהם רמת השחיקה והדריכה נמוכה.