מרכז הפרקטים פיויסי ושטיחים מקיר לקיר

שרון : 0522431630

רק אצלנו תמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות

יעוץ מקצועי ללא התחייבות
052-2431630

אולם תצוגה
ענק

המרכז הישראלי לפרקטים לפי וי סי ולשטיחים מקיר לקיר

 

רק אצלנו ת7756826 mמצאו פרקטים איכותיים, ממיטב החברות בעולם במחירים ללא תחרות, החל מ- 35

₪ למטר.

מבצע מדהים לקראת סתיו חורף  2018 פרקט איכותי 8 מ"מ + ספוג + פאנל רק ב- 55 ₪ למטר. אז לפני שאתה מחליט לקנות, צור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר המשתלמת והזולה ביותר עבורך, רק אצלנו במרכז הפרקטים תקבלו אחריות מלאה על ההתקנה.

שטיחים מקיר לקיר


נהוג להתקין שטיחים מקיר לקיר בעיקר במסדרונות של בתי מלון על מנת למנוע רעשים של אורחים השוהים במסדרון, וכן בחדרי המלון בכדי ליצור אווירה ביתית חמה ומפנקת.
השטיחים של שרון פרקטים באים במגוון גדול של צבעים וטקסטורות, ניצן לשלב ציורים, איורים וטקסטורות מגוונות, גם כאן בהחלט כמו בהתקנת פרקט ניתן לשלב מתחת לשטיח ספוג, את הספוג ניתן לבחור ממבחר גדול מאוד של קושי ועובי בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לנוחות המתקבלת מהתוצאות.
שטיחים מקיר לקיר יש להתקין באופן מקצועי ולהתאים את החיבורים בין הרצועות לקבלת משטח אחיד גם כאשר מופיעה טקסטורה על השטיח, יש ליצור רצף כך שהמראה יראה אחיד, יש לסיים עם קנט מתאים מסביב לחדר וקנט אלומיניום או דמוי עץ בקצה המתחבר לריצוף על סף הדלת.
אין ספק שהתוצאה מדהימה ומרגשת, השטיח ישרת אתכם שנים אם תתחזקו אותו נכון, יש לבקש טיפים לתחזוקה מהמתקין, איזה חומרים הם החומרים המקצועיים לניקוי השטיח, וממה להימנע על מנת לא להזיק לשטיח, כדאי לרכוש עוד כמה מטרים עודפים של השטיח אם תרצו בעתיד לתקן חלקים שנפגמו, אם כי צעד זה לא מומלץ בהתקנות של שטחים קטנים מכיוון שעם הזמן השטיח משנה גוון ודוהה ואז כדאי להחליף את כל השטיח והחלפת חלק משטיח יראה מיד.
יש להימנע מהתקנת שטיחים בהירים בעיקר במקומות בהם יש תנועה רבה, במקומות אלו יש להרכיב שטיח מקיר לקיר בצבעים כהים ועם עמידות גבוהה לדריכה, שטיחים מקיר לקיר בצבעים בהירים יתאימו יותר לחדרי שינה של הורים בהם רמת השחיקה והדריכה נמוכה.

איפה אפשר למצוא פי וי סי לריצוף

sharonישנם מספר עסקים באזור תל אביב בהם ניתן למצוא פי וי סי לריצוף אך האם נוכל למצוא בהם מלאי מספיק גדול כך שנוכל במקום לקבל את כל הכמות הנחוצה? שנית האם המחיר הוגן? שלישית האם האיכות טובה? ולא פחות חשוב מי יתקין את ה פי וי סי? האם יש צוות מיומן?

בפתיח העלינו את רוב השאלות העקרוניות והחשובות בתהליך של קבלת החלטה לריצוף בפי וי סי ואם מצאנו את תשובה טובה לשאלות אלו הרי שיש לנו שילוב מנצח.