שטיח מקיר לקיר מומלץ

שטיח מקיר לקיר מומלץ

איזה שטיח מקיר לקיר מומלץ להתקין? מה היתרונות והחסרונות של סוגי השטיחים הקיימים ולמה בכלל להתקין שטיח מקיר לקיר? שטיחים מקיר לקיר מתקינים בדרך כלל באזורים מסוימים כמו בחדרי שינה כדי ליצור חמימות ופינוק בחדר שינה, בחדרי ילדים בדיוק מאותה סיה כך שהילדים יוכלו להתפלש על הרצפה הנעימה, ובמסדרונות בין החדרים כדי ליצור שקט בחדרים.

השטיח בולע את הרעשים ואת ההד והאווירה נעימה יותר באזורים עם שטיחים מקיר לקיר. נהוג להתקין שטיחים מקיר לקיר בעיקר במסדרונות של בתי מלון על מנת למנוע רעשים של אורחים השוהים במסדרון, וכן בחדרי המלון בכדי ליצור אווירה ביתית חמה ומפנקת.

השטיחים מקיר לקיר מגיעים במגוון גדול של צבעים וטקסטורות, ניתן לשלב ציורים, איורים וטקסטורות מגוונות, גם כאן בהחלט כמו בהתקנת פרקט ניתן לשלב מתחת לשטיח ספוג, את הספוג ניתן לבחור ממבחר גדול מאוד של תכונות קושי ועובי בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לנוחות המתקבלת מהתוצאות.

שטיחים מקיר לקיר יש להתקין באופן מקצועי ולהתאים את החיבורים בין הרצועות לקבלת משטח אחיד, כאשר מופיעה טקסטורה על השטיח, יש ליצור רצף כך שהמראה יראה אחיד, יש לסיים עם קנט מתאים מסביב לחדר וקנט אלומיניום או דמוי עץ בקצה המתחבר לריצוף על סף הדלת.

אין ספק שהתוצאה מדהימה ומרגשת, השטיח ישרת אתכם לאורך שנים אם תתחזקו אותו נכון, יש לבקש טיפים לתחזוקה מהמתקין, איזה חומרים הם החומרים המקצועיים לניקוי השטיח, וממה להימנע על מנת לא להזיק לשטיח, כדאי לרכוש עוד כמה מטרים עודפים של השטיח אם תרצו בעתיד לתקן חלקים שנפגמו, אם כי צעד זה לא מומלץ בהתקנות של שטחים קטנים מכיוון שעם הזמן השטיח משנה גוון ודוהה ואז כדאי להחליף את כל השטיח והחלפת חלק משטיח יראה מיד לעין.

יש להימנע מהתקנת שטיחים בהירים בעיקר במקומות בהם יש תנועה רבה, במקומות אלו יש להרכיב שטיח מקיר לקיר בצבעים כהים ועם עמידות גבוהה לדריכה, שטיחים מקיר לקיר בצבעים בהירים יתאימו יותר לחדרי שינה של הורים בהם רמת השחיקה והדריכה נמוכה.

לקריאה נוספת
תגובות וביקורות
המרכז הישראלי לפרקטים פי וי סי

דורית ואמנון ברקוביץ הרצליה שרון תודה רבה על כל העבודה הנפלאה שעשית בביתנו החדש הדשא והפרקטים יצאו נפלא תודה דורית - קראו עוד

דשא סינטטי מומלץ
דשא סינטטי מומלץ

איזה דשא סינטטי מומלץ להתקין בגינה, ולה בכלל דשא סינטטי, דשא סינטטי הינו ידידותי מאוד לסביבה, בעיקר בעניין של חיסכון - קראו עוד

קטלוג שטיחים מקיר לקיר

המרכז הישראלי לפרקטים פי וי סי -PVC ושטיחים מקיר לקיר הוא שוק מקוון המציע מגוון רחב של פתרונות ריצוף, כולל - קראו עוד

מדריך שלב אחר שלב להתקנת שטיח מקיר לקיר במדרגות בבית
דשא סינטטי מומלץ

התקנת שטיח מקיר לקיר על מדרגות יכולה לשנות את המראה והתחושה של הבית שלך. עם זאת, זה יכול להיות גם - קראו עוד

מחיר הדבקת שטיח במדרגות

אחד הגורמים המשמעותיים ביותר המשפיעים על עלות הדבקת שטיח במדרגות הוא סוג השטיח הנבחר. יש מגוון של שטיחים וסגנונות זמינים, - קראו עוד

עודפי שטיחים מקיר לקיר
שטיחים מקיר לקיר

 ריצוף יכול להיות אחד ההיבטים היקרים ביותר של שיפוץ או שדרוג הבית.  זו הסיבה שקניית עודפי שטיחים מקיר לקיר יכולה - קראו עוד

צריכים עזרה? צרו קשר
טלפון ליעוץ דילוג לתוכן