שטיח מקיר לקיר מומלץ

שטיח מקיר לקיר מומלץ

איזה שטיח מקיר לקיר מומלץ להתקין? מה היתרונות והחסרונות של סוגי השטיחים הקיימים ולמה בכלל להתקין שטיח מקיר לקיר? שטיחים מקיר לקיר מתקינים בדרך כלל באזורים מסוימים כמו בחדרי שינה כדי ליצור חמימות ופינוק בחדר שינה, בחדרי ילדים בדיוק מאותה סיה כך שהילדים יוכלו להתפלש על הרצפה הנעימה, ובמסדרונות בין החדרים כדי ליצור שקט בחדרים.

השטיח בולע את הרעשים ואת ההד והאווירה נעימה יותר באזורים עם שטיחים מקיר לקיר. נהוג להתקין שטיחים מקיר לקיר בעיקר במסדרונות של בתי מלון על מנת למנוע רעשים של אורחים השוהים במסדרון, וכן בחדרי המלון בכדי ליצור אווירה ביתית חמה ומפנקת.

השטיחים מקיר לקיר מגיעים במגוון גדול של צבעים וטקסטורות, ניתן לשלב ציורים, איורים וטקסטורות מגוונות, גם כאן בהחלט כמו בהתקנת פרקט ניתן לשלב מתחת לשטיח ספוג, את הספוג ניתן לבחור ממבחר גדול מאוד של תכונות קושי ועובי בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לנוחות המתקבלת מהתוצאות.

שטיחים מקיר לקיר יש להתקין באופן מקצועי ולהתאים את החיבורים בין הרצועות לקבלת משטח אחיד, כאשר מופיעה טקסטורה על השטיח, יש ליצור רצף כך שהמראה יראה אחיד, יש לסיים עם קנט מתאים מסביב לחדר וקנט אלומיניום או דמוי עץ בקצה המתחבר לריצוף על סף הדלת.

אין ספק שהתוצאה מדהימה ומרגשת, השטיח ישרת אתכם לאורך שנים אם תתחזקו אותו נכון, יש לבקש טיפים לתחזוקה מהמתקין, איזה חומרים הם החומרים המקצועיים לניקוי השטיח, וממה להימנע על מנת לא להזיק לשטיח, כדאי לרכוש עוד כמה מטרים עודפים של השטיח אם תרצו בעתיד לתקן חלקים שנפגמו, אם כי צעד זה לא מומלץ בהתקנות של שטחים קטנים מכיוון שעם הזמן השטיח משנה גוון ודוהה ואז כדאי להחליף את כל השטיח והחלפת חלק משטיח יראה מיד לעין.

יש להימנע מהתקנת שטיחים בהירים בעיקר במקומות בהם יש תנועה רבה, במקומות אלו יש להרכיב שטיח מקיר לקיר בצבעים כהים ועם עמידות גבוהה לדריכה, שטיחים מקיר לקיר בצבעים בהירים יתאימו יותר לחדרי שינה של הורים בהם רמת השחיקה והדריכה נמוכה.

צריכים עזרה? צרו קשר
Call Now Buttonטלפון דילוג לתוכן